Mino Bilgisayar

Fısıltı Medya Haber - GÜNCEL HABER - SON DAKİKA HABERLER

 

 

Şirket ünvanı                                     : Fısıltı Medya Haber

 

Sahibi                                                 :  Fatih Yersiz                     fatih@fisiltimedyahaber.com

 

Genel yayın Yönetmeni                    : Mert İstemi                    mert@fisiltimedyahaber.com

 

Sosyal Medya Direktörü                  : İsmail YERSİZ                ismail@fisiltimedyahaber.com

 

Magazin İstihbarat Şefi                    : Ahmet Murat DOĞUŞLU              ahmet@fisiltimedyahaber.com

 

Doğu Anadolu Haber Sorumlusu   : Arzu AKIN GÜNDÜZ     arzu@fisiltimedyahaber.com

 

Güneydoğu Haber Sorumlusu   : Serkan Şengal     Serkan@fisiltimedyahaber.com

 

Editörler                                            : Önder Demirtaş              onder@fisiltimedyahaber.com 

                                                             Mustafa ÇEVRİK             mustafa@fisiltimedyahaber.com

 

Reklam Sorumlusu                         : Engin İstemi                   enginistemi@msn.com

 

Adres                                                : Telsiz Mh. 85 Sokak Zeytinburnu İstanbul

 

Telefon                                             : 0543 327 34 23

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları

GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
EKONOMİ
© Copyright 2017 Fısıltı Medya Haber. Tüm hakları saklıdır.DHA Abonesidir