Mino Bilgisayar=
Fısıltı Medya Haber=

SON DAKİKA

Fısıltı Medya Haber – GÜNCEL HABER – SON DAKİKA HABERLER
Fısıltı Medya Haber Whatsapp İhbar Hattı
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Yengeçler Pazar gününe üç önemli görünüm etkisiyle uyanıyoruz. İlki, saat 15:00 Venüs-Mars arasında gerçekleşiyor. Farklı bir dünya arayışımızın, hayallerimizin peşinden gitme arzumuzun işaretçisi olsa da, iş hayatı, sağlığımız, günlük tempomuzda moral değerimizin zayıfladığını hissederiz. Zorunlu olduğumuz işleri yaparken, bazı kişilerin, şartlarımızın bizi zorlaması canımızı sıkabilir.

İkincisi, 15:26 Merkür-Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Hayatın anlamını çözebilmek için dini, mistik, sanatsal anlamdaki öğretiler konusunda kendinizi geliştirmenizi, şöyle zihninizi rahatlamanızı sağlayabilir. Bu biraz da sizin hayatı ele alış biçiminize göre de şekillenecektir. Farklı inanışları ve kültürleri inceleyerek fikirce zenginleşebilirsiniz. Evrensel sevgiyi yüreğinizde hissedebilirsiniz. Bu enerji sezgilerinizin güçlenmesini ve güçlenen bu sezgilerin başkalarına rehberlik amaçlı kullanılması anlamına gelebilir. Bu enerji sizi, maddi dünyanın sıkıcı baskılarından manevi dünyanın tatlı huzur duygusunu yaşamaya davet edebilir.

Üçüncüsü, 20:46 Güneş-Satürn görünümü, ilişkide sevgi ve sorumluluk duygularının güçlenmesini sağlar. Çiftler birbirine karşı saygılıdır. Uzun soluklu bir ilişkinin işaretçisidir. Karşınızdaki kişiye değer verdiğiniz için, onu her türlü kötülükten korur ve muhafaza edersiniz.

Huzurlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA