reklam
reklam
notebook servisi laptop tamiri bilgisayar servisi
baskılı poşet poşet baskılı poşet fiyatları
baskılı poşet poşet baskılı poşet fiyatları
plastik poşet poşet kargo poşeti

SON DAKİKA

FISILTI MEDYA HABER
reklam
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Yengeçler saat 05:13 Merkür-Neptün arasındaki olumlu görünüm, hayata bakış açınızı, kendinize inanmanızı, hayallerinizde yarattığınız dünyayı kurabilmenizi, gönülden sevgi birliğiyle herkesi kucaklamanızı sağlıyor. Ayrıca hedeflerinizi gerçekleştirme anlamında sizi destekliyor. Olumlu bir ruh bütünlüğü içinde düşündüğünüz zaman, arzu ettiğiniz güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Bu görünüm ayrıca, hem sosyal çevrenizle ilişkileriniz güçlenir hem de eğitimden iş hayatına kadar olan konularda hayallerinizi gerçekleştirme, ideallerinize uygun bir şekilde kararlar verebilirsiniz. Gizli saklı bir takım konularda sezgileriniz size rehberlik eder.

Saat 08:54 Merkür-Jüpiter karşıtlığı, sevdiğimiz, değerli bulduğumuz ve yanında kendimizi huzurlu hissettiğimiz kişi ve ortamlara çekilmenin göstergesidir. Plan ve projeler gözden geçirilir. Ancak abartmadan, bilinçli ve gerçekçi şekilde işlerimizi organize edelim. çok büyük hayaller kurmayalım. Birileriyle bir iş yapacaksak veya bir meselede güç birliğinde bulunacaksak, bu insanlar güvenilir mi diye mutlaka bakalım.

Saat 09:30 Ay-Neptün karşıtlığında, ilgi odağı olabilirsiniz. İletişim konularında yararlı olan bu enerji ifadenizi güçlendirebilir ve size çekici bir görünüm sağlayabilir. Titiz ve detaylı düşünmeniz, sakin ve kontrollü hareket etmeniz lehinize olur. Yalnız lütfen kafanızı karıştıran bir durum varsa, bu görünüm altında ne yapmanız gerektiğini tam olarak kestirmek zor olur. Ben bekleyip duruma bir daha bakmanızı istiyorum

Saat 09:59 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde, siz anlayış göstermeye çalışırken, birileri sütten çıkmış ak kaşıkmış gibi haklı olduğunu iddia ederse, sinirlenirsiniz. Size göre olması gerekenler var. Adil olmaya çalışıyorsunuz ama karşılığında size de böyle davranılmasını bekliyorsunuz.

Saat 10:10 Ay-Merkür görünümü, çevremizle ilişkili konular, eğitim hayatımız, iş hayatımız, iletişimle alakalı her mevzuda detaylı düşünmenin ve uyanık olmanın önemine işaret ediyor.

Saat 17:55 Ay-Pluto görünümü, gücümüzün farkına varmamız, kendimizi iyi hissetmemiz bu etkiler altında biraz daha kolay. Dil mi güzel dilber mi diye bir söz vardır. Bizim de partnerimizden ve çevremizdeki insanlardan tek isteğimiz, bizimle iletişimde bulunurken sözcükleri tartarak kullanmaları. Biz de aynı şekilde ılımlı ve anlaşılabilir şekilde konuşursak bu saatleri olumlu geçirebiliriz.

Not: 29 Mayıs Yay burcunda oluşacak Dolunayın detaylı analizi alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/29-mayis-yay-burcunda-dolunay-guclu-muhalefet-1218935-mykadin

Güzellikler her zaman yanımızda olsun. Kalben sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA