Mino Bilgisayar=
Fısıltı Medya Haber=

SON DAKİKA

Fısıltı Medya Haber – GÜNCEL HABER – SON DAKİKA HABERLER
Fısıltı Medya Haber Whatsapp İhbar Hattı
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Yaylar Pazar günümüz üç önemli enerjiye ev sahipliği yapıyor. İlki, saat 15:00 Venüs-Mars arasında gerçekleşiyor. İç dünyamızda huzur, sevgi, güvence altında yaşamak arzumuzu vurguluyor. İlişkilerimizde, hayatın genelinde mücadele veriyoruz. Fakat dışarıdaki dünya bizi zorluyor. Bu nedenle pek iyimser düşünemiyoruz. Keşke her şey güzel olsa diye içimizden geçiriyoruz. Ancak bunu hissetmekte zorlanıyoruz. Bu, bizi yoruyor ve rahatsız ediyor.

İkincisi, 15:26 Merkür-Neptün kavuşumu, güçlü pozisyondaki Neptün sayesinde kuvvetlenen Merkür, ev-aile-güvence konularında ideallerinize sahip çıkmanız ve hayallerinize uygun bir dünya yaratma arzunuzu geliştiriyor, besliyor. Bastığınız yeri bilmeniz için size manevi güç kazandıran bu kavuşum sezgilerinizi güçlendiriyor. Böylece hem kafanızın içinde neyi istediğinize daha iyi karar verebilir hem de risk almadan seçimlerde bulunursunuz. Aile bağlarınız manevi yönde kuvvetlenir. Ailenize sahip çıkabilir, büyüklerinizden destek görebilirsiniz. Bu enerji altında, evinizde huzuru daim kılabilmeniz kolaylaşır. Hayrınıza olacak gelişmelerle karşılaşmanız kolaylaşır.

Üçüncüsü, 20:46 Güneş-Satürn görünümü olup, parasal konuların ciddiyetle gözden geçirilmesini sağlarken, bizi güçlendiriyor. Tutumluluğun önemini de vurguluyor. Daha dikkatli olmamızı, ihtiyaçlarımızı ekonomik şekilde karşılamamızı sağlıyor. Kalıcı ve sağlam işler karşımıza çıkabilir. İyi niyetle yaptığımız her şey bize olumlu yönde geri döner. Birileri yardımcı olur, bir şekilde sıkıntıdan kurtulabiliriz.

Huzurlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA