reklam
reklam
notebook servisi laptop tamiri bilgisayar servisi
baskılı poşet poşet baskılı poşet fiyatları
baskılı poşet poşet baskılı poşet fiyatları
plastik poşet poşet kargo poşeti

SON DAKİKA

FISILTI MEDYA HABER
reklam
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Teraziler saat 05:13 Merkür-Neptün arasında olumlu görünüm, yapılacak düzenlemelerin işaretidir. Ancak bu düzenlemelerin gerçekçi bir şekilde yapılması esastır. Görmek istediğimiz gibi değil, bilakis olan biteni net olarak tespit edip ona göre hayatınızı düzenlemeniz gerekir. Kişi bu etki altında kafasında birçok şeyi kurgulayabilir ve bunları hayata geçirmek için elinden geleni yapabilir. Maddi ve manevi anlamda kazanç elde etmek için, uzun vadeli düşünmekte yarar vardır.

Saat 08:54 Merkür-Jüpiter karşıtlığı, mali konularda hesabımızı bilmemiz gerektiğini vurguluyor. Alacaklar-borçlar bugünlerde bir hayli önemli. Bunların mutlaka hukuki açıdan ele alınması vaktidir. Bir şeyler sizi zorlayabilir, gecikme veya dış etkenler nedeniyle canınızı sıkabilir. Sakin olursanız çözüm bulmanız kolaylaşır. Kredi çekmek, alış-satış, yatırım, miras gibi konularda aklımız başımızda olmalıdır. Hesapsız işlere kalkışmayalım.

Saat 09:30 Ay-Neptün karşıtlığında dikkatli olunuz. Meseleleri ne fazla iyi niyet ne de abartılı bir hassasiyet içinde ele almayınız. Karşınızdaki kişi ne kadar güvenilir olsa da, onu daha fazla incelemek, tanımak gerektiğini düşünürsünüz. Ancak bir ufak sorun olsa, bunu gözünüzden büyütürsünüz. Sonra da yanlış mı düşündüm acaba deyip geri adım atmaya kalkışırsınız. Böyle çelişkiler hissederseniz, çok önemli bir karar vermeye kalkışmayınız.

Saat 09:59 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde, hem adil hem de mantıklı bir şekilde meseleleri ele almaya çalışırsınız. Fakat birileri akıl vermeye kalkarsa sinirlenirsiniz.

Saat 10:10 Ay-Merkür görünümü, bir şeyleri fazlaca irdelemenin, sizi yorabileceğini hatırlatarak, kendine dikkat etmelisin, gereksiz endişeler ve vesveselerden uzak durmalısın diyerek ikazda bulunuyor.

Saat 17:55 Ay-Pluto görünümü, ne yaşamış olursanız olun, yine de mutlu olmanız gerektiğini söylüyor. Yaşadıklarınızdan yaptıklarınızdan pişmanlık duymayınız. Bu görünüm iç dünyanızda hassas noktalara dokunabilir. Maddi ve manevi değerleriniz, güvenceniz konusunda tedirginlik duymanıza yol açabilir. Oysaki önünüzde duran geleceğe bakarsanız, her şeyin üstesinden kolaylıkla gelebileceğinizi görürsünüz. Kendinizi, sınırlamaktan, mükemmele sahip değilim diye eleştirmekten uzak durunuz.

Not: 29 Mayıs Yay burcunda oluşacak Dolunayın detaylı analizi alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/29-mayis-yay-burcunda-dolunay-guclu-muhalefet-1218935-mykadin

Güzellikler her zaman yanımızda olsun. Kalben sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA