Mino Bilgisayar=
Fısıltı Medya Haber=

SON DAKİKA

Fısıltı Medya Haber – GÜNCEL HABER – SON DAKİKA HABERLER
Fısıltı Medya Haber Whatsapp İhbar Hattı
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Teraziler Pazar günümüz üç önemli enerjiye ev sahipliği yapıyor. İlki, saat 15:00 Venüs-Mars arasında gerçekleşiyor. İş hayatımızdan sağlığımıza kadar her konuda hayallerimizle gerçekler arasındaki dengeyi kurmakta zorlanırız. Her şey güzel olsa keşke diye içimizden geçirsek de, yaşadığımız dünya, şartlarımız bunu söylemenin önüne geçebilir. Başka bir hayatın özlemini duyarız. Mücadeleler, farklı fikirler, tartışmalar, sürekli tekrarlanan problemler olumlu düşünmemizin önüne geçebilir.

İkincisi, 15:26 Merkür-Neptün kavuşumu, hem sezgilerimizi güçlendiriyor hem de size manevi güç veriyor. Sağlık, iş verimliliği ve gündelik temponuz içinde uğraş verdiğiniz konular üzerinde sizi şifalandırıcı bir etki sunuyor. Kendinize dikkat etmenizi, olumsuz düşünmek yerine, yaşamanın ne kadar güzel olduğunu hissetmenizi sağlıyor. Sanatçıların ilham gücü yükseliyor. Yardımseverlik duygusu yüreğimizde yükseliyor. İnsanlara destek olmanızı ve yaptığınız iyiliklerin farklı bir şekilde size geri dönmesini sağlıyor. Tasarlama, hayalleri yazıya ve tuvale yansıtma gibi elle yapılan işlerde de ben bu enerjinin olumlu yansıması olacağını düşünüyorum. Ayrıca hasta bakımı, şefkat ve merhamet gerektiren işleri de bu alanda sayabilirim.

Üçüncüsü, 20:46 Güneş-Satürn görünümü olup, sevgi-saygı-güven olgusunun hayatımızdaki önemini vurguluyor. Şartlar her ne kadar zorlayıcı olsa da, bizim için değerlerimiz kıymetli. İş veya özel yaşantımızda bunları merkez alacağız. Bunlara göre değerlendirmede bulunacağız. Zamanımızı boş yere alan, bizi bizim kadar düşünmeyen kişilere belli bir mesafe koyacağız.

Huzurlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA