reklam
reklam
notebook servisi laptop tamiri bilgisayar servisi
baskılı poşet poşet baskılı poşet fiyatları
baskılı poşet poşet baskılı poşet fiyatları
plastik poşet poşet baskılı poşet

SON DAKİKA

FISILTI MEDYA HABER
reklam
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Oğlaklar saat 07:57 Ay-Terazi burcuna geçiş yapacak. Uyum, huzur, estetik duyguları yüksek bir güne adım atmaktayız. İlişki ve ortaklık evimizin yöneticisi olan Ay bugün başkalarıyla paylaşımın sizi rahatlatacağını gösteriyor. Toplum içinde tanınma, statü kazanma, otorite figürleriyle anlaşabilmek için politik tarzda davranmak iyi bir yöntem olabilir. Sanat, estetik, süsleme, giyim, tasarımla uğraşanlar için olumlu enerjiler mevcut.

Saat 12:56 Ay-Satürn görünümü, her konuda ciddi düşünmeye, sorumluluklarla baş edebilmek için güçlü olmaya işarettir. Birilerini idare etmemiz kolay olmaz.

Saat 16:17 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, iş ve özel hayatımızla ilgili konularda haksızlığa izin vermeyeceğiz. Yarınlarımızı sağlam şekilde oluşturmaktan yanayız. Buna uygun şekilde karar vereceğiz. Uyumlu, paylaşıma açık, adil davranan kişilerle bağlantıdan yanayız. Çıkarlarımızı düşüneceğiz ve geleceğe dönük planlar yapacağız.

Saat 21:06 Ay-Venüs kavuşumu kaliteli bir hayat sürme arzunuzu yükseltiyor. Dengeli bir yaşam, huzurlu bir ev, seçkin bir yaşam sizin için çok önemli. Bu saat itibariyle kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.

Bütün güzellikler sizden yana olsun. Gönülden sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA