reklam
reklam
notebook servisi laptop tamiri bilgisayar servisi
baskılı poşet poşet baskılı poşet fiyatları
baskılı poşet poşet baskılı poşet fiyatları
plastik poşet poşet kargo poşeti

SON DAKİKA

FISILTI MEDYA HABER
reklam
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Kovalar saat 05:13 Merkür-Neptün arasındaki olumlu görünüm yeteneklerimizi, güzelliklerimizi, başkalarıyla bağlantıda bulunarak veya kendi içimizde geliştirmek adına öne sürebiliriz. Bu öne sürme, illa dış dünyada olacak diye bir şey yok. İnsan kendiyle temasta bulunmak adına bunları kullanabilir. Sözgelimi huzurlu olmak, güçlenmek için. Sezgilerimiz bize rehberlik ederken, biz de kendimizle temasa geçmenin iç deneyimlerini yaşayabiliriz.

Saat 08:54 Merkür-Jüpiter karşıtlığı, güven duymaya, inanmaya, huzuru bulmaya, maddi açıdan güçlenmeye olan ihtiyacı vurguluyor. Kendimizi özgür hissetmiyoruz. Bir şeyleri yerli yerine oturtmak için özellikle bugünlerde bilinçli olmamız gerekiyor. İnatlaşmak, gereksiz yere meselelerin büyümesine yol açar. Çıkarlarımızı tabii ki düşünelim. Ancak borçlarımız varsa ödeyelim. Alacaklarımızı tahsil etmek için hukuka başvuralım.

Saat 09:30 Ay-Neptün karşıtlığı, akıllıca hareket etmek istediğiniz halde, bazen gereksiz şeyleri dert eden insanlar yüzünden sıkılmamıza yol açabilir. Oysaki yorumunuzun başında belirttiğim gibi, bu aralar bilinçli davranan, aklı başında düşünmeye çalışan kişiler huzur bulurlar. Yoksa uğraş dur. Kimseyi değiştiremeyiz. İşin aslı, mantığınızın sesini dinlemektir.

Saat 09:59 Ay-Jüpiter görünümü, hesabi düşünmenin işaretçisidir. Beklentilerimize uygun bir hayatın özlemini duyarız. Biraz zor olsa da, yine iyimser düşüneceğiz.

Saat 10:10 Ay-Merkür görünümü, bazı konulardaki belirsizlikler, soru işaretleri kafamızı karıştırabilir. Birlik ve bütünlük duygusu içinde hareket etmek gerekiyor. Mantığımız ile duygularımız arasındaki dengeyi iyi ayarlamamızda yarar var.

Saat 17:55 Ay-Pluto görünümü, paha biçilemez olarak gördüğümüz iç güvenliğimiz, özgürlüğümüz, dostluklarımız gibi önemli kavramların kimi zaman bazı kişiler tarafından nasıl da hafife alındığını düşünmemizi sağlıyor. İçimizden –Bari kendime kurduğum dünyama dokunmasalar, içini kirletmeseler diyoruz. Hayatın sadece çalışmak ve para kazanmak olmadığını, huzurun ne kadar önemli olduğunu anımsıyoruz.

Not: 29 Mayıs Yay burcunda oluşacak Dolunayın detaylı analizi alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/29-mayis-yay-burcunda-dolunay-guclu-muhalefet-1218935-mykadin

Güzellikler her zaman yanımızda olsun. Kalben sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA