Mino Bilgisayar=
Fısıltı Medya Haber=

SON DAKİKA

Fısıltı Medya Haber – GÜNCEL HABER – SON DAKİKA HABERLER
Fısıltı Medya Haber Whatsapp İhbar Hattı
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koçlar Pazar günümüz üç önemli görünüm etkisiyle başlıyor. İlki, saat 15:00 Venüs-Mars arasında gerçekleşiyor. Dünyadaki gelişmelerin bizi tedirgin etmesine yol açabilir. Bir yanıyla farklı bir hayatın hayalini kurarken, diğer taraftan gücümüzü, fikirlerimizi ortaya koyarak mücadelemizi sürdürürüz. İnsanlarla olan ilişkimizde kimi zaman fedakarlık, özveri gibi temalara önem verirken, aslında pek de anlayışlı olmaktan yana değilizdir. Çünkü yaşanılanlar canımızı sıkmaktadır.

İkincisi, 15:26 Merkür-Neptün kavuşumu, maddi dünyanın gerisinde maneviyatın ne kadar değerli olduğunu, insanın önce kendisini tanıması gerektiğini insanın kendisini bilmekle dışarıdaki dünya ile mücadelesinde başarılı olabileceğini söylüyor. Siz Koçlar bu görünüm altında, özünüzü ve yaşamda durduğunuz yerin önemini, farkındalığınızı hissediyorsunuz. Hayatın mücadeleci, karmaşık hatta bazen çileden çıkarıcı yanlarını farklı açılardan ele alarak sakinlik içinde gözden geçirebilme kuvveti kazanıyorsunuz. İşte bu kazanç size moral olur, can olur, yar olur. Güçlükleri yenmeniz, güzelliklere kavuşmanız için yardımcı olur.

Üçüncüsü, 20:46 Güneş-Satürn görünümü size sorumluluk almanızı ve eğer isterseniz her türlü zorluğun üstesinden geleceğinizi söylüyor. Evet belki yorgun, belki de kırgınsınız. Hatta pes etmeye hazır gibisiniz. Ancak bu görünüm hayallerinizin peşinden gitmeniz için yüreklendiriyor. O zaman durmayın, pes etmeyin, yola devam edin.

Huzurlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA