Mino Bilgisayar=
Fısıltı Medya Haber=

SON DAKİKA

Fısıltı Medya Haber – GÜNCEL HABER – SON DAKİKA HABERLER
Fısıltı Medya Haber Whatsapp İhbar Hattı
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili İkizler üç önemli görünüm etkisinde Pazar gününe adım atıyoruz. İlki, saat 15:00 Venüs-Mars arasında gerçekleşiyor. İyi niyetin, fedakarlığın, özverili çalışmanın karşılığını alma arzumuzun işaretçisidir. Ancak ikili ilişkilerde rekabet, fikirsel anlaşmazlıklar ve yaşanılanlar canımızı sıkar. Bir yanımız hayalini kurduğu bir işin, hayatın özleminde, diğer yanımız mücadele ederek ayakta durmaya çalışmaktadır. Keşke her şey umduğumuz gibi olabilse ve keşke daha güzel bir dünyada yaşayabilsek diye içimizden geçiririz.

İkincisi, 15:26 Merkür-Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Merkür-Balık burcunda astrolojik olarak zayıf bir pozisyonda olsa da, Balık burcundaki güçlü Neptün ile yan yana gelişiyle sizin ilerlemek istediğiniz yolu kafanızın içinde oturtmanız, kendiniz için bir ideal, bir vizyon yaratmanız için destek veriyor. Büyük düşünmenizi ancak bunun dibi boş olmaması için aklınızı kullanmanızı sağlıyor. Benim şu konularda yeteneğim var ve ben bu yeteneklerimi uygulayacağım ve hayata geçireceğim demeniz, yükselen maneviyat gücünüzle kolaylaşıyor.

Üçüncüsü, 20:46 Güneş-Satürn görünümü, çıkarlarımızı koruma ve kollamanın işaretçisidir. Biliriz neyi istediğimizi ve nasıl elde edeceğimizi. Finansal açıdan doyurucu işlere yönelerek, kararlı ve azimli olarak işimize odaklanırız.

Huzurlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA