reklam
reklam
notebook servisi laptop tamiri bilgisayar servisi
baskılı poşet poşet baskılı poşet fiyatları
baskılı poşet poşet baskılı poşet fiyatları
plastik poşet poşet kargo poşeti

SON DAKİKA

FISILTI MEDYA HABER
reklam
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili İkizler saat 05:13 Merkür-Neptün olumlu görünümü, arzularınıza kavuşmanın, maddi-manevi anlamda güce ulaşmanın, sizin için ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Kendinizi güvende hissetmeniz için ailevi-iş-ilişki anlamında güçlenmekten yanasınız. Bunlar olmadan hayatı olumlu bir pencereden görmeniz kolay değil. Şöyle bir düşündüğünüzde hayatınızda birçok eksik bulmaktasınız. İşte bu görünüm, iş konularında ve ailenizi ilgilendiren meseleler üzerinde gerçekçi düşünürsek, inatlaşmazsak doğru bir tespitte bulunmamız kolay olur.

Saat 08:54 Merkür-Jüpiter karşıtlığı, başkalarıyla konuşmakta, onları anlamakta zorlanmaya neden olur. bir yandan her şeyi sağlamlaştırmak istersiniz. Ancak diğer yandan sinirlenmeye, tavır almaya, her şeyi fazla büyütmeye açıksınız. Bu görünüm, sağlıklı yaşamı önemsemek, gerginlikten uzak durmak, müzik dinlemek, yürüyüş yapmak, enerjinizi toplamak, zihninizi arındırmak için olumludur. Sırlarınızı herkese anlatmayınız. Olayları büyütmeyiniz. Bunlar halledilmeyecek problemler değildir. Yeter ki, biz bilinçli olalım.

Saat 09:30 Ay-Neptün karşıtlığı, kararlarınızı bilinçli şekilde gözden geçirmenizin mutlak gerekli olduğunu gösteriyor. İnsanlar dışarıdan baktıklarında belki ne düşündüğünüzü fark etmeyebilirler. Ancak siz dış dünyayı gayet iyi algılayabilirsiniz. En fazla yoğun olduğunuz alan eviniz sınırlarıyla alakalı meselelerdir. Daha önce dikkatinizi çekmeyen ayrıntılar bugün gözlerinizden kaçmaz. Duygularınızı açıklamak bugün kolay olmayabilir.

Saat 09:59 Ay-Jüpiter görünümü, ev içindeki düzenlemeler, ihtiyaçların alınması yönünde olumludur. Yapmak zorunda kaldığınız işler olsa bile, bunları iyi organize edersiniz.

Saat 10:10 Ay-Merkür görünümü, iletişimde bulunmanın, gözlem yapmanın ve akıllıca hareket etmenin bizi huzursuzluktan koruyacağını işaret ediyor. Ev sınırları içinde herkesin birbirine karşı anlayışlı olması gerektiğinden dem vururken, sözcükleri iyi seçmemiz gerektiğini hatırlatıyor.

Saat 17:55 Ay-Pluto görünümü, iç dünyamızın derinliklerinde çaresizlik, çözümsüzlük, parasızlık, hastalık gibi zorlu durumlardan uzak kalma arzumuzun simgesidir. -Her şeyle baş edebilirim ancak bilinmeyen, apansız durumlar beni korkutuyor diye düşünebilirsiniz.

Not: 29 Mayıs Yay burcunda oluşacak Dolunayın detaylı analizi alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/29-mayis-yay-burcunda-dolunay-guclu-muhalefet-1218935-mykadin

Güzellikler her zaman yanımızda olsun. Kalben sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA