reklam
reklam
notebook servisi laptop tamiri bilgisayar servisi
baskılı poşet poşet baskılı poşet fiyatları
baskılı poşet poşet baskılı poşet fiyatları
plastik poşet poşet kargo poşeti

SON DAKİKA

FISILTI MEDYA HABER
reklam
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Başaklar saat 05:13 Merkür-Neptün arasındaki olumlu görünüm, ilişki konusunda bağlılığa fazlasıyla önem verdiğinizi gösteriyor. Bir eşten en önemli beklentiniz, yaratıcı düşünmesi, kolektif düşünmeyi bilmesi, değişim yaratabilmesi, maddi ve manevi anlamda beraberliği sahiplenmesi. Seçicisiniz. Öyle kolay kolay önünü görmediğiniz bir ilişkide yer almak istemiyorsunuz. İşte bu görünüm ilişkisi olan veya olmayan kişilerin, kriterlerini gözden geçirmelerinde yardımcıdır.

Saat 08:54 Merkür-Jüpiter karşıtlığı, yolculuklarda güvenli firmaları tercih etmemizi, eğitim ve ticaretle ilgili konularda alacağımıza vereceğimize dikkat etmemizi gerektiriyor. Bilgiyi önemsemek, sakin olmak, hukuki konularda mutlaka uzman kişilerle çalışmak lazım. Birileri bir şeyler söyleyebilir, yazabilir. Biz mantıklı şekilde duruma bakacağız. Özellikle parasal konularda hesabımızı bileceğiz.

Saat 09:30 Ay-Neptün karşıtlığı, sorun yaratan noktaların tespit edilmesi, şüphe duyduğunuz konular üzerinde düşünülmesi gerektiğini işaret ediyor. Mantığınızın sesini dinlemeyi ihmal etmeyiniz. Akıllıca hareket edilmeli, ilişkinizle ilgili meselelerde uyanık olunmalıdır. Bazen görmek istemediklerimizi yok sayarız. Oysaki gerçeklerin ışığı altında ilerlemek sonradan pişman olmaktan iyidir. Çelişkili durumlar, kafanızda soru işareti uyandıran noktaları önemsemekte yarar var.

Saat 09:59 Ay-Jüpiter görünümü, çevrenizle kurulan güçlü bağın işaretçisidir. Destekleyici sözler duyarsınız. İnsanları ikna kabiliyetiniz gayet yüksektir.

Saat 10:10 Ay-Merkür görünümü, akıllıca hareket etmemiz gerektiği yolunda bizi uyarıyor. Seçenekleri değerlendirirken her şeyin enine boyuna düşün ve ondan sonra kararını ver diyerek önlem almamızı sağlıyor.

Saat 17:55 Ay-Pluto görünümü, yeteneklerinizin farkına varmanızı, doğru davranmanızı, sizi hedefinize taşıyan gerekli enerjinin önünün açılmasını sağlayıcıdır. Bilirsiniz insan bir şey isterse ve emek sarfederse elinden hiçbir şey kurtulmaz. İşte siz bu saatlerde amacınıza uygun şekilde yol alabilir ve ilerleyebilirsiniz.

Not: 29 Mayıs Yay burcunda oluşacak Dolunayın detaylı analizi alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/29-mayis-yay-burcunda-dolunay-guclu-muhalefet-1218935-mykadin

Güzellikler her zaman yanımızda olsun. Kalben sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA