Mino Bilgisayar=
Fısıltı Medya Haber=

SON DAKİKA

Fısıltı Medya Haber – GÜNCEL HABER – SON DAKİKA HABERLER
Fısıltı Medya Haber Whatsapp İhbar Hattı
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Balıklar, Pazar gününe üç önemli enerji etkinliğinde başlıyor. İlki, saat 15:00 Venüs-Mars arasında gerçekleşiyor. İyi niyetin, empatide bulunmanın ne kadar zor olduğunu düşünmemize neden olabilir. Evet güzel bir dünyanın özlemindeyiz. Fakat haksızlıklar, yanlışlar, tutarsızlık, rekabet ve huzursuzluk direncimizi, inancımızı zorluyor.

İkincisi, 15:26 Merkür-Neptün kavuşumu, sezgilerinizi güçlendirici, vizyon kazanmanızda destek verici, ideallerinizi hayata geçirme anlamında yardımcı ilahi bir kuvvettir. Yükselen inancınız sayesinde hem kendinizi hem dünyayı farklı bakış açısıyla ele alabilirsiniz. Dini yolculuklar, mistik çalışmalarda bulunabilirsiniz. Sevgiye, şefkate, yardımlaşmaya dayalı, insanları kucaklayıcı bağlantılarda bulunabilirsiniz. Merkür burcunuzda zayıf etkili olmasına rağmen, Neptün ile buluştuğunda düşüncelerinizi rahatlatır, sizi bereketlendirir, şifalandırır. Maneviyatınız yükselir. Kendinize olan inancınız, hayata olan direnciniz artar. Yeteneklerinizi dışa aksettirmeniz kolaylaşır. Arındığınızı, temizlendiğinizi, bilgeleştiğinizi hissedebilirsiniz.

Üçüncüsü, 20:46 Güneş-Satürn görünümü destek bir kuvvettir. Yetenekli olduğunuzu alanlarda başkalarına rehberlik etmenizi, yol göstermenizi ve saygınlık uyandırmanızı sağlar. Kendinize güveniniz yükselir. Her zorluğu aşabileceğinizi bilirsiniz. İnsanlarla belli bir grup veya bir ortamda bir araya gelmenizi, başarılı işler çıkarmanızı sağlar. İş teklifleri alırsınız ve fırsatlarla karşılaşırsınız.

Huzurlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA