reklam
reklam
notebook servisi laptop tamiri bilgisayar servisi
baskılı poşet poşet baskılı poşet fiyatları
baskılı poşet poşet baskılı poşet fiyatları
plastik poşet poşet kargo poşeti

SON DAKİKA

FISILTI MEDYA HABER
reklam
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Balıklar, saat 05:03 Ay-Başak burcu seyir etkinliğinde günümüz başlıyor. Hemen ardından saat 06:49 itibariyle Başak burcunda oluşacak ilkdördün hem ilişki hem de hayatın genelinde güçlenmek arzunuzu işaret ediyor. Bir hafta önceye bir bakmak lazım. O günden bu yana ne gibi gelişmeler oldu. Ayrıca mali konular üzerinde de durmak gerekiyor. Ancak hepsinden önemlisi iş ortaklıkları ve özel beraberlik anlamında kafanız bir hayli karışık. Bir yandan sizi aktif olmaya, duygularınızı ifade etmeye yönelten arzular, diğer taraftan vereceğiniz bir kararın sonucunu bilememek bir hayli yoruyordur. Ben bugün şöyle gerekçi bir şekilde düşünmenizi, aceleci, sabırsız davranmamanızı tavsiye ediyorum. Duygularımızı ölçüp tartmak gerekiyor. Eğer hem karşımızdaki kişiden hem de kendimizden emin değilsek, adım atmayalım. Güven unsurunu mutlaka gözetelim.

Saat 10:47 Ay-Venüs görünümü, ilişkide nelere ihtiyacınız olduğunu hassasiyetle hatta titiz bir şekilde ele almanıza neden olabilir. Her konuda güvenceye önem verirsiniz. Sevdiklerinize düşkünlüğünüz artar. İlgi görmek, sevildiğinizi bilmek sizi rahatlatır. Eleştirilmekten hoşlanmazsınız.

Saat 19:19 Ay-Satürn görünüm etkisinde, ilişkide kontrolü elinde tutan kişi siz olursunuz. Yapmacık tavırlardan hoşlanmazsınız. Gözlem gücünüz yüksektir. Sizden yaşça büyük insanlardan destek görürsünüz. Ayrıca olgun ve ne yaptığını bilen kişilerden fikir almayı tercih edersiniz. Siz de başkalarına yol gösterici olursunuz.

Saat 21:48 Güneş-Chiron görünümü, maddi açıdan sizi güçlendiricidir. Geleceğinizi garanti altına alacak yeni olanaklar karşınıza çıkabilir. İletişimdeki başarınız, kazanç getiricidir. Geçmişte yaşadıklarınızı unutmadınız. Şimdi kendi yaralarınızı kendiniz sarmayı, maddi düşünmeyi, zaman kaybetmemeyi öğreniyorsunuz.

Mutlu edici bir gün geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA