reklam
reklam
notebook servisi laptop tamiri bilgisayar servisi
baskılı poşet poşet baskılı poşet fiyatları
baskılı poşet poşet baskılı poşet fiyatları
plastik poşet poşet kargo poşeti

SON DAKİKA

FISILTI MEDYA HABER
reklam
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Aslanlar saat 05:13 Merkür-Neptün arasındaki olumlu görünüm, iş hayatınız, borçlarınız ve size engel çıkaran ortaklıklarınız (iş-özel), yaşadığınız zorlu deneyimleri artık geride bırakarak yeni bir sayfa açmaya hazır olmanızdır. Bu hazır olma hali, ancak ve ancak sizin kendinize özen göstermenizle mümkündür. Siz eğer hala bazı kişilere veya durumlara endeksli yaşıyorsanız ideallerinizi veya hayallerinizi gerçeğe dönüştürmekte zorlanırsınız. Oysaki bu görünüm, bu temizlemeyi yapabilen kişilerin başarılı olacağını söylemektedir. Burada asıl önemli nokta, kazancınız ve mesleki konularda ileriye dönük düşünmektir. Kısa vadeli değil uzun süreli ve istikrarlı olana yönelmemizde yarar var. Hiç kimsenin bizi oyalamasına veya idare et demesine izin vermemeli, önümüze ardımıza iyi bakmalıyız.

Saat 08:54 Merkür-Jüpiter karşıtlığı, iş hayatı ve ailemizi ilgilendiren konularda bilinçli olmamız gerektiğini işaret ediyor. Söylenenlere ve söylediklerimize dikkat edelim. Sağlam ve güvenilir olup olmadığını bakalım. Bir karar vermeden önce her yönüyle gözden geçirelim. Özellikle hukuki konularda tedbirli olalım.

Saat 09:30 Ay-Neptün karşıtlığı, iki yönlü düşünmeye neden olabilir. Gelirinize göre giderlerinizi ayarlamak, asıl önemli olan ihtiyacı belirlemek doğru olur.

Saat 09:59 Ay-Jüpiter görünümü, günü arzu ettiğiniz şekilde planlarsınız. Buna kimsenin karışmasına izin vermezsiniz. Para hesabınızı iyi yaparsınız. Başkalarını nasıl idare edeceğinizi iyi bilirsiniz.

Saat 10:10 Ay-Merkür görünümü, parasal konular ve hedefleriniz anlamında zekice düşünmenin önemini hatırlatıyor. Hızlı bağlantılar, haberleşme ve yoğunlukların sizi iki misli yorabileceğinin altını çiziyor.

Saat 17:55 Ay-Pluto görünümü, para-mal-mülk konularında kişinin refah içinde yaşama arzusunun ve önlenemez ihtirasının simgesidir. Yeterli bir gelir elde etmek ve üst konumda olmak her şeyden daha önemlidir. Gözlerinizle gördüğünüz dünyanın adil olmadığını düşünebilirsiniz. Hatta böyle giderse çok fazla çalıştığınız halde az kazanacağınızı zannedebilirsiniz. Oysaki yapmamız gereken olumsuz düşüncelerden elden geldiğince uzak durmaktır.

Not: 29 Mayıs Yay burcunda oluşacak Dolunayın detaylı analizi alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/29-mayis-yay-burcunda-dolunay-guclu-muhalefet-1218935-mykadin

Güzellikler her zaman yanımızda olsun. Kalben sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA