Mino Bilgisayar=
Fısıltı Medya Haber=

SON DAKİKA

Fısıltı Medya Haber – GÜNCEL HABER – SON DAKİKA HABERLER
Fısıltı Medya Haber Whatsapp İhbar Hattı
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Aslanlar Pazar günümüz üç önemli görünüm etkisiyle başlıyor. İlki, saat 15:00 Venüs-Mars arasında gerçekleşiyor. Hayatımızda sevginin ne kadar önemli olduğunu düşünürüz. İsteklerimizi elde edeceğimiz, yepyeni bir sayfa açacağımız bir hayatın özlemini duyarız. Kişisel çıkarlar, tuhaf oyunlar bizi yorar. Duruma ve şartlarımıza bakarız. Biraz tedirginlik duyabiliriz. Kendimizi garanti altına alarak, güven içinde yaşamanın yollarını ararız.

İkincisi, 15:26 Merkür-Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Aklımızı başımıza toplamamız, hayallerimizi gerçeğe akıllıca yönlendirmemiz için destek verecek. Yaşam, ölüm, bilinmeyen esrarlı konular ilgimizi çekecek. Parasal konularda şimdi önümüze, ardımıza iyi bakmamız gerektiğini anlayacağız. Kimlerle alışverişimiz varsa bu insanlara dikkat etmeyi, öyle herkese inanmamayı öğreneceğiz. Sezgilerimiz yükselecek. Yaşanabilecek olayları önceden hissederek doğru adım atmayı bileceğiz. Para konularında kime ne verdiğinizi ve kimden ne aldığımızın hesabını iyi yapacağız. İlişki ve maddi konularda hayal kırıklığı yaşamamak için daha dikkatli olacağız. Çıkarlarımız konusunda akıllıca hareket etmek gerektiğini anlayacağız. Boyumuzu aşan borçlar altına girmeden, doğru yatırımlarda bulunmak için enine boyuna düşüneceğiz. Çünkü yanılmak istemeyeceğiz.

Üçüncüsü, 20:46 Güneş-Satürn görünüm etkisinde, başkalarının iyi niyetimizi kullanmaması için tedbirli olmamızı sağlıyor. Kim bizim için taşların altına elini sokuyor, kim bizi düşünüyor, ihtiyaçlarımızın farkında oluyor? Bunlara bakacağız. Değerlerimizi önemseyeceğiz. Ciddi işlere yöneleceğiz. Hakkımız olana sahip çıkacağız.

Huzurlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA