Mino Bilgisayar=
Fısıltı Medya Haber=

SON DAKİKA

Fısıltı Medya Haber – GÜNCEL HABER – SON DAKİKA HABERLER
Fısıltı Medya Haber Whatsapp İhbar Hattı
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Akrepler Pazar günümüz üç önemli görünüm etkisiyle başlıyor. İlki, saat 15:00 Venüs-Mars arasında gerçekleşiyor. Yaşamın güzel yanlarını hissetmek, yaşamak için, paraya ne kadar ihtiyacımız olduğunu düşündürüyor. Kazanmak ve rahat etmek adına mücadele vermekteyiz. İlişkilerimizde aşkın önemini bilsek de, aslında isteğimiz her anlamda garantili bir hayat sürmek. Bu görünüm, bu isteğimiz adına vereceğimizin çabanın işaretçisidir.

İkincisi, 15:26 Merkür-Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Balık burcunda yönetici pozisyonunda olan Neptün ile yan yana gelen Merkür, gölge yanlarından arınıyor, kuvvetleniyor, evrensel sevgi kaynağından beslenmemizi sağlıyor. Gerek devam eden aşk ilişkiniz ve gerekse hayatınıza yeni dahil olacak kişi anlamında olumlu gelişmeleri işaret ediyor. Bizi aşkla buluşturuyor, aşkla büyütüyor. Aşkı yüreğimizin derinliklerinde hissetmemizi sağlıyor. Bu etki altında mistik konular ilgimizi çekiyor. Duygularınızı yazıya dökebilirsiniz ayrıca tasarım çalışmalarında bulunabilirsiniz. Sevdiklerinize bağlılığınız arttığı gibi, sezgileriniz size gerçek aşkın yolunda yürümeniz için eşlik eder. Sevmenin, sevilmenin ne denli güçlü bir duygu olduğunu yüreğinizin derinliklerinde hissedersiniz.

Üçüncüsü, 20:46 Güneş-Satürn görünümü olup, çevremizdeki insanların saygısını, sevgisini kazanmamızı sağlıyor. Güven duygumuzu yükseltiyor. Mesleki konulardan özel hayatımıza kadar her alanda verilecek kararların doğru ve başarılı olmasını sağlıyor. İşe yarar ve gerçekten sağlam olana yönelmemizde ışığımız oluyor.

Huzurlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA