reklam
reklam
notebook servisi laptop tamiri bilgisayar servisi
baskılı poşet poşet baskılı poşet fiyatları
baskılı poşet poşet baskılı poşet fiyatları
plastik poşet poşet kargo poşeti

SON DAKİKA

FISILTI MEDYA HABER
reklam
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Akrepler saat 05:13 Merkür-Neptün olumlu görünümü, değerlerinizin bir tekine dahi zarar gelmemesi için özenle düşündüğünüzü gösteriyor. Siz ilgi ve sevgi ihtiyacı içindesiniz. Evlilik-iş ortaklığı konuları başta olmak üzere her alanda gerçekten hayallerinize uygun bir yaşamı kurmaktan yanasınız. Mevcut ilişkinizde partneriniz size güven hissi yaşatmalı. Eğer ilişkiniz yoksa karşınıza çıkacak kişinin de aynı bu şekilde hareket etmeyi bilmesi gerekiyor. Ben derim ki, ilişkinizi, iş ortaklıklarınızı iyice gözden geçiriniz. İdeallerinizi, bir partnerden ne beklediğiniz, nasıl bir ilişki yaşamak istediğinizi, evliliğin önemini, aşk anlamında beklentileriniz gibi konularda duruma gerçekçi bakalım.

Saat 08:54 Merkür-Jüpiter karşıtlığı, ilişkide fikirlerin ılımlı şekilde paylaşılması gerekiyor. Biriniz farklı düşünebilir, diğeriniz buna tepki gösterebilir. Bunların tartışmaya, inatlaşmaya dönüşmemesi için her iki tarafın da bilinçli olması gerekir. Evlilik veya boşanma gibi kararların tekrar gözden geçirilmesinde yarar var. Alacak ve borçlar gündeme gelebilir. İş ortaklığında veya ilişkilerde sorun çıkabilir. Bunlar eskiye dair meseleler de olabilir. Soğukkanlı ve gayet akıllıca durumlara bakmamız krizleri aşmamızı sağlayacaktır.

Saat 09:30 Ay-Neptün karşıtlığı, aşk hayatınız çocuklarınızla alakalı konuların bilinçli bir şekilde ele alınması, titizlikle takip edilmesi anlamında yararlıdır. Ancak paramızın hesabını da iyi yapalım. Açılmayalım. Gün içinde arkadaşlarınızla aranızda yardımlaşma konusunda gayet etkili enerjileriniz var. Siz onlara, onlar da size karşı daha destekleyici davranırsa hakikaten olumlu olur.

Saat 09:59 Ay-Jüpiter görünümü, insanları etkileme, ikna etme ve kendi tarafınıza çekme gücü verir. Gayet titiz bir şekilde planınızı uygularsınız. Gerektiğinde başkalarına da yol gösterir, destek sunarsınız.

Saat 10:10 Ay-Merkür görünümü, hedefimizin farkında olarak, acele etmeden tüm seçenekleri gözden geçirmenin önemini vurguluyor. Detayların bizi yorabileceği konusunda ikaz ederek, özellikle maddi konularda tedbirli olmaya çağırıyor.

Saat 17:55 Ay-Pluto görünümü, sosyal ilişkileriniz anlamında etkili ve olumlu bir enerji. Güzellikleri hissedeceğiniz, sırtınızı dayayabileceğiniz güvenilir bir kişinin varlığına ihtiyacınız var. Aşk bir gölge sizi takip etsin istiyorsunuz.

Not: 29 Mayıs Yay burcunda oluşacak Dolunayın detaylı analizi alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/29-mayis-yay-burcunda-dolunay-guclu-muhalefet-1218935-mykadin

Güzellikler her zaman yanımızda olsun. Kalben sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA