Mino Bilgisayar=
Fısıltı Medya Haber=

SON DAKİKA

Fısıltı Medya Haber – GÜNCEL HABER – SON DAKİKA HABERLER
Fısıltı Medya Haber Whatsapp İhbar Hattı
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Boğalar Pazar günümüz üç önemli görünüm etkisiyle başlıyor. İlki, saat 15:00 Venüs-Mars arasında gerçekleşiyor. İlerisi adına umutlar, hayaller, dilekler beslediğimiz halde, hayatın maddi-ilişki-paylaşım gibi olgularında canımız sıkkındır. Ne yöne gidiyoruz, ne yapmalıyız, nasıl bir çıkış yolu bulmalıyız diye düşünürüz. Bir yanımız düzelecek her şey derken, şartlar gereği önümüzü görmekte zorlanırız. Bu da bizim için yorucudur.

İkincisi, 15:26 Merkür-Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Neptün yönettiği Balık burcunda ilerliyor. Size ilham gücü veriyor, sezgilerinizi güçlendiriyor. İleriye yönelik hedeflerinizi, ideallerinizi, hayallerinizi gerçekleştirmeniz için size destek oluyor. Ancak tabii ki dozunu iyi ayarlamak lazım. Yani sadece hayaller karın doyurmaz biliyorsunuz. Bulutların üstünde yaşamak kimileri için güzel olabilir. Başarı için var gücümüzle çalışmamız gerektiğini unutmayalım. Hayallerimiz gerçekleşebilirlik çerçevesi içinde olmalı. Bu enerji size değişik çevrelere girme, trendleri takip etme, gerilimli durumlarda kendi kendinizi rahatlatma anlamında destek verir. Gerçeklerden kopmadan ilerlemeniz halinde, hem vizyonunuzu geliştirme hem de yepyeni deneyimler yaşama imkanı bulursunuz.

Üçüncüsü, 20:46 Güneş-Satürn görünümü olup, sorumluluk sahibi olmanın, hedefe kilitlenmenin ve ideallerini gerçekleştirmenin işaretçisidir. Güçlü dostlardan gelen desteğin ve sabır ve azimli olmanın göstergesidir. İşinizde ciddiyet, yaratıcı kabiliyet ve beceriklilik size başarı kazandırır.

Huzurlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA