reklam
reklam
notebook servisi laptop tamiri bilgisayar servisi
baskılı poşet poşet baskılı poşet fiyatları
baskılı poşet poşet baskılı poşet fiyatları
plastik poşet poşet kargo poşeti

SON DAKİKA

FISILTI MEDYA HABER
reklam
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Boğalar saat 05:13 Merkür-Neptün olumlu görünümü, hem maddi ve manevi anlamda sizin için önemi olan konularda olumlu düşünmenizi sağlıyor hem de hedefinizi gerçekleştirme yönünde size şifalandırıyor. Yaratıcı düşünüyor, etrafındaki insanları himayesi altına alıyor, onlara ilham gücü oluyor. Kişisel hem de ilerisi adına size maddi ve toplumsal anlamda güç kazandırabilecek kişilerle karşılaşabilirsiniz. Yaratıcı yeteneklerinizi gösterebileceğiniz ortamlara girebilirsiniz. Çocuklarınız varsa, onlarla alakalı gelişmeler üzerinde durabilirsiniz. Aşkta hem ciddi hem de hayallerinize uygun kriterlerine göre, ilerisini düşünerek hareket edebilirsiniz.

Saat 08:54 Merkür-Jüpiter karşıtlığı, ilişki ve iş ortaklıklarında fikirsel tansiyonu yükseltebilir. Bir tarafın inandığı değerler, diğer kişi bir anlam ifade etmeyebilir. Benim tavsiyem birbirinizi dinlemeniz, anlamaya çalışmanızdır. İş hayatında sözleşmelere, ortaklıklarda karşılıklı görüşmelere önem veriniz. Ancak kesin bir karar vermeden önce bir daha düşününüz.

Saat 09:30 Ay-Neptün karşıtlığı, aşkta rahatlık ve güven olgusunun önemini vurguluyor. İlişkide her iki taraf da hayattan zevk alabilmelidir. Ancak böyle olursa insan hissettiğinin tadına varabilir diye düşünürsünüz. Tabii ki sorumluluklar da hayata dairdir. Bir taraftan işlerimizi yaparken, diğer taraftan da isteriz ki rahat edelim. Biraz kafamız karışabilir.

Saat 09:59 Ay-Jüpiter görünümü, mükemmel bir gün geçirmek için planlar yapmanızı ve bunu uygun şekilde ilişkilerinizi düzenlemenizi sağlayıcıdır.

Saat 10:10 Ay-Merkür görünümü, bireyin, akıllıca düşünmesi halinde seçimlerinde yanlış yapmayacağını, parasına sahip çıkacağını, neye yatırım yapacağını bileceğini işaret ediyor. Maddi konularda bilinçli düşünmenin ve zeki davranmanın önemli olduğu konusunda bizi uyarıyor.

Saat 17:55 Ay-Pluto görünümü, size yardımcı hoş enerjidir. Cazibenizi arttırır, karşı cins üzerinde hakimiyeti ele geçirmenizi sağlar. Sizi güçten düşürebilecek hiçbir şeye izin vermediğiniz gibi, nerde nasıl hareket etmeniz gerektiğini de gayet iyi bilirsiniz.

Not: 29 Mayıs Yay burcunda oluşacak Dolunayın detaylı analizi alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/29-mayis-yay-burcunda-dolunay-guclu-muhalefet-1218935-mykadin

Güzellikler her zaman yanımızda olsun. Kalben sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA